Eerste hulp aan kids

Naar aanleiding van een proefavond afgelopen mei is er besloten dinsdag 20 en dinsdag 27 september een EHBO-cursus in De Kei te organiseren.
Een must voor elke (aanstaande) vader, moeder, opa, oma, oppas, gastouder, juf, meester en iedereen die met kinderen omgaat.
De avond duurt van 19.00 uur tot 22.30 uur. De cursus wordt gegeven door Martina ten Dolle. Voor meer info zie onderstaande link.
Graag hier aanmelden.

Misschien vindt je de volgende berichten ook leuk:

Dorpskamer in De Kei

De Dorpskamer is een nieuwe samenwerking met Welzijn Steenderen. De Dorpskamer is in samenwerking met de gemeente Bronckhorst, Stichting Stadskamer en Welzijn Steenderen/De Kei tot

Lees verder »

Cadeau van de kerken

Zaterdagmiddag 10 oktober werd ook het cadeau van de Steenderense kerken in ontvangst genomen en op een mooie plek in de tuin geplaatst.Een prachtige vogeldrinkschaal

Lees verder »