
film CineKei: Hemels
Deze film, een Scandinavische productie, is een prachtige film met een aangrijpend verhaal. De personen in de film en hun relatie tot elkaar.. het geeft stof tot nadenken. Waarom doen ze de dingen die ze doen? Iedereen heeft zo zijn eigen redenen.
De acteurs spelen hun rol allen zeer geloofwaardig en overtuigend. Elke persoon draagt zijn of haar eigen verhaal en karakter met zich mee. Maar het gevoel van saamhorigheid is sterk, de personen dragen de sfeer uit van ‘allen voor een en een voor allen’. De pijn en kwetsbaarheid van de hoofdrolspeler zijn voelbaar, net als zijn verlangen naar bevrijding.
De film eindigt met muziek, muziek die de harten van mensen kan openen.
Een film die een gevoelige snaar raakt.
Wanneer: 25 april
Waar: in De Kei-grote zaal
Kaartjes: €7,50 inclusief koffie/thee en drankje na afloop
Inloop: vanaf 19.00 uur staat koffie en thee voor je klaar
Aanvang film: 19.30 uur
De laatste vrijdag van de maand: film avond in De Kei!
Benieuwd naar de volgende film?
Volg onze aankondiging in de Nieuwsbrief.
Er is ook de mogelijkheid om je in te schrijven voor een mail waarin je de aankondiging van de films van CineKei te zien krijgt.
Je bent dan als eerste op de hoogte én je krijgt de titel en omschrijving te zien die bij de film hoort.
Inschrijven via communicatie@dekeisteenderen.nl