Film CineKei

Titel: ‘Hoe vertel ik het mijn kind’
(originele titel mag niet gepubliceerd i.v.m. rechten)

CineKei heeft deze keer gekozen voor een aandoenlijk mooie film. Het is een integere film over een moeilijk onderwerp. Pure emotie van Britse bodem, naar een waargebeurd verhaal.  

Het verhaal gaat over een alleenstaande, liefdevolle vader (35) en zijn vierjarige, pientere zoon. De vader is ernstig ziek en heeft niet lang meer te leven. Hij vraagt zich af: hoe vertel ik het mijn kind? Hoe verzacht ik het leed van een blijvend verlies? 

Dit thema is invoelend verfilmd, vooral door de mooie beelden en de goede acteurs. 

Wanneer:   28 november
Waar: in de Kei-grote zaal. 
Kaartjes: €7,50 inclusief koffie/thee en drankje na afloop.
Inloop: vanaf 19.00 uur staat koffie en thee voor je klaar. 
Aanvang film: 19.30 uur.

Benieuwd naar de volgende film?

Volg onze aankondiging in de Nieuwsbrief.

Er is ook de mogelijkheid om je in te schrijven voor een mail waarin je de aankondiging van de films van CineKei te zien krijgt.
Je bent dan als eerste op de hoogte én je krijgt de titel en omschrijving te zien die bij de film hoort.
Inschrijven via communicatie@dekeisteenderen.nl

 

Let op:

Na aanmelding ontvang je een bevestigingsmail van De Kei, neem contact op met communicatie@dekeisteenderen.nl als dit niet zo is.

Voorwaarden:

  • Bij aanmelding ga je akkoord met het volgende:
    Wanneer je onverhoopt niet kan op de datum van de door jou geboekte activiteit , maak dan iemand anders blij door je ticket weg te geven of door te verkopen. Is dit een probleem neem dan contact op met De Kei.
    Wanneer er van de kant van De Kei wordt geannuleerd zal er een nieuwe datum worden aangeboden. Mocht deze nieuwe datum niet uitkomen, dan graag even overleggen met De Kei over eventuele geldteruggave.
  • Let op: vanuit de Kei laten wij graag zien waar we mee bezig zijn. Tijdens onze activiteiten worden daarom soms foto’s gemaakt. Natuurlijk gaan we zorgvuldig om met beeldmateriaal en we plaatsen bij foto’s geen namen. Maar we vinden het belangrijk om jouw toestemming te vragen voor het gebruik de foto’s. Met je aanmelding vragen we daarom vooraf toestemming voor het gebruik van eventueel gemaakt beeldmateriaal. Wanneer je niet wilt dat er foto’s worden gebruikt, graag even contact met ons opnemen. Dan houden we hier rekening mee.

Inschrijven

Form/ticket icon icon
CineKei: 'Hoe vertel ik het mijn kind'
€7.50
Form/up small icon icon Form/down small icon icon
Available Aanmeldingsbewijzen: 45

Op 28 november staat vanaf 19.00 uur de koffie en de thee voor je klaar, de film begint om 19.30 uur.

Het "CineKei: 'Hoe vertel ik het mijn kind'" ticket is uitverkocht. Je kunt een ander ticket of een andere datum proberen.
Tags: ,